Již od roku 2002 řešíme Vaše projekty průmyslového značení.
  • +420 773 684 636
  • TTR@LT.cz

O Leonardo technolgy

Již od roku 2002 nabízíme služby a zařízení v oblasti automatizace průmyslového značení na českém a slovenském trhu.

3v1 na veletrhu AMPER 2019 v Brně - TTR hlavy & etikety & barvící pásky

Hledáte optimální materiály pro značení TTR tiskárnami?
Hledáte originální tiskové hlavy?
Hledáte úspory?

Jen my Vám dáme výhodu 1 dodavatele pro 3 výrobky. Což je zárukou vysoké kvality, nízkých cen a velkých skladových zásob, které zabezpečí rychlost dodávky do druhého dne. Nechte Leonardo technology 3 v 1 pracovat pro vás!

Přijďte se přesvědčit sami ve dnech 19. - 22. března 2019 na 27. Mezinárodní veletrh elektrotechniky, energetiky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení - AMPER 2019, který se koná na brněnském výstavišti.

Amper 2019 pozvanka v4

V naší expozici Vám představíme nejnovější technologie a novinky z oblasti průmyslového značení termotransferového tisku, jako jsou termotransferové tiskové hlavy, termotransferové barvící pásky a etikety z naší vlastní produkce pro optimalizaci celého tiskového procesu.

Domluvte si s námi konkrétní termín schůzky, pomůžeme Vám s optimalizací nákladů na termotransferový tisk: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Stánek s automatizací průmyslového značením najdete také v pavilónu V, stánku 7.08, kde Vám v praxi ukážeme komplementární spolupráci digitálního HiRes tisku, laseru Solaris s optikou 350x350 mm, kooperativního robota UR ROBOTS, který bude operovat s inkjetem Leibinger, aplikátorem etiket a verifikací tisku s propojením do ERP a MES systému řízení výroby softwarem NiceLabel na vlastní testovací, demo výrobní lince FUTURELINE 4.0!

Nenechte si ujít tuto jedinečnou možnost a navštivte nás! Zájemcům o naši návštěvu na veletrhu AMPER 2019 v Brně nabízíme volné vstupenky zdarma.

Žádost o vstupenku zdarma

Veškeré zpracování osobních údajů provádíme v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a poučení subjektů údajů (dále jen „GDPR“).

Máme řešení na míru pro každého!

Elektrotechnika, potravinářství, lahvárenství, automotive, chemie, kosmetika, mlékárenství, zdravotnictví.

Domluvte si schůzku