Již od roku 2002 řešíme Vaše projekty průmyslového značení.
  • +420 773 684 636
  • TTR@LT.cz

Leonardo technology v médiích

V Leonardu se intenzivně věnujeme publikační činnosti v odborných časopisech s internetových portálech. Aktuálně jsme pro Vás napsali následující.

Barevné TTR pásky, které rozzáří vaše textilie!

Novinkou letošního roku jsou nové barevné TTR pásky, kterou naleznou své použití zejména u potisků textilních a saténových stuh jako jsou mašle, květinářské stuhy, festivalové náramky, rozety, textilní cedulky a jiné.

Tyto prémiové barvící pásky jsou dostupné nejen v černé a bílé, ale i v růžové, žluté, světle modré, stříbrné, jarní zelené, oranžové a fialové barvě.

Ač jsou na voskovo-pryskyřičné bázi, jejich potisk vyniká vysokou kryvostí materiálu a krásnými plnými barvami. Zároveň jsou určené pro termotransferové tiskárny s plochou hlavou (flat-head).

Pásky dodáváme našim zákazníkům pro potisk na saténové stuhy. Ty prošly několikrát praním při různých teplotách s aviváží a pracím práškem a byly opakovaně sušeny v sušičce. A jak to dopadlo? Barevný potisk etiket se ukázal jako velmi odolný a zachoval si svou barevnost i při opakovaném chemickém čištění.

Zaujaly Vás zmíněné TTR pásky? Napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Máme řešení na míru pro každého!

Elektrotechnika, potravinářství, lahvárenství, automotive, chemie, kosmetika, mlékárenství, zdravotnictví.

Domluvte si schůzku