Již od roku 2002 řešíme Vaše projekty průmyslového značení.
  • +420 773 684 636
  • TTR@LT.cz

Leonardo technology v médiích

V Leonardu se intenzivně věnujeme publikační činnosti v odborných časopisech a internetových portálech. Navíc máme svůj vlastní odborný časopis.

Každá zebra potřebuje adekvátní péči, ať už se jedná o Vašeho mazlíčka nebo termotransferovou tiskárnu. V tom druhém případě umíme dodat vše, co Vaše Zebra potřebuje k provozu. A k tomu máme celou řadu věcí skladem.

ZOBRAZIT VÍCE

Pokud používáte pro tisk úzké termotransferové pásky na úzké etikety, máme pro Vás zajímavou nabídku. Aktuálně doprodáváme vybrané TTR pásky v šířích od 33 do 55 mm v návinech od 300 do 1100 metrů. Ve všech případech se jedná o prověřené materiály. Součástí této speciální je nabídky doprava zdarma při odebrání minimálního množství 1 krabice. Množství v krabici je vždy specifikováno u dané termotransferové barvící pásky.

ZOBRAZIT VÍCE
Tisková hlava je jedna z nejdůležitějších částí celé termotransferové tiskárny. Bez správné funkce tiskové hlavy tiskárna nefunguje, a proto je potřebná i náležitá péče o ní. Shrnuli jsme pro vás celou péči do čtyřech důležitých bodů, které je dobré mít na paměti. Nejprve ale začněme tím, jak vypadají potíže s tiskovou hlavou.

Tisková hlava je jedna z nejdůležitějších částí celé termotransferové tiskárny. Bez správné funkce tiskové hlavy tiskárna nefunguje, a proto je potřebná i náležitá péče o ní. Shrnuli jsme pro vás celou péči do čtyřech důležitých bodů, které je dobré mít na paměti. Nejprve ale začněme tím, jak vypadají potíže s tiskovou hlavou.

ZOBRAZIT VÍCE

Máme řešení na míru pro každého!

Elektrotechnika, potravinářství, lahvárenství, automotive, chemie, kosmetika, mlékárenství, zdravotnictví.

Domluvte si schůzku