Již od roku 2002 řešíme Vaše projekty průmyslového značení.
  • +420 773 684 636
  • TTR@LT.cz

Leonardo technology v médiích

V Leonardu se intenzivně věnujeme publikační činnosti v odborných časopisech s internetových portálech. Aktuálně jsme pro Vás napsali následující.

Jak se Leonardo stará o vaše etikety?

Leonardo technology vlastní automatický výsekový stroj, na kterém probíhá produkce výroby vlastních etiket. Jsme schopni zabezpečit výsek etiket dle vašich požadavků.

etikety 1

Celá kontrola nad výrobou i skladováním v klimatizovaných skladech je pod vysoce nastavenými standardy Leonardo technology. Klimatizace skladu zabezpečí stálou teplotu a nedochází tak k degradaci lepidla, k jeho stékání při vysokých teplotách a u tepelně citlivých materiálů, jako jsou termopapírové materiály, nedojde k jejich znehodnocení. Malý počin v instalaci klimatizace zabezpečil velkou přidanou hodnotu pro materiály etiket.
Vlastní rozsáhlé skladové prostory umožní skladovat etikety právě pro vás a expedovat je ještě v ten samý den objednávky. Skladem máme k dispozici také několik typů standardních etiket a materiálů.
Speciální materiály etiket skladujeme dle individuální dohody.
Díky vlastní divizi automatizace průmyslového značení disponujeme nejnovějšími tiskárnami a jsme schopni zabezpečit dotisk etiket, a to jak s požadovanými údaji, tak třeba jen číslováním z obou stran. Číslování etiket je standardem pro farmakologickou produkci. Potištěný údaj dokážeme kódovat tak, že využíváme neviditelný UV inkoust, který svítí pouze pod UV světlem. Také jsme schopni tisknout z různých databází.
Divize automatizace průmyslového značení má v nabídce lasery, inkjety, aplikátory etiket a termotransferové tiskárny. Naše nabídka obsahuje pouze ty nejaktuálnější novinky na trhu. Pokud tedy hledáte kvalitní potisk etiket, jsme schopni vám ho zabezpečit prostřednictvím nejnovějších technologií na trhu.

etikety 3

BENEFITY

  • Trvalá skladová zásoba
  • Rychlé dodání
  • Vzorky zdarma
  • Rozměry na zakázku
  • Volba vhodného materiálu

Zaujalo Vás dané řešení? Kontaktujte nás, vytvoříme Vám řešení na míru.

Máme řešení na míru pro každého!

Elektrotechnika, potravinářství, lahvárenství, automotive, chemie, kosmetika, mlékárenství, zdravotnictví.

Domluvte si schůzku