Již od roku 2002 řešíme Vaše projekty průmyslového značení.
  • +420 773 684 636
  • TTR@LT.cz

Leonardo technology v médiích

V Leonardu se intenzivně věnujeme publikační činnosti v odborných časopisech s internetových portálech. Aktuálně jsme pro Vás napsali následující.

Nový termocitlivý papír pro udržitelné etikety

Pokud hledáte zelené a udržitelné alternativy, nyní přichází i jedna ze světa etiket a přímého termálního tisku. Nově přichází na trh první termocitlivý papír s podílem z recyklovaného materiálu.

Nový termocitlivý papír (BS896) je jednou z prvních vlaštovek na trhu s termálním tiskem; díky svému složení dává zelenou planetě i firemnímu CSR (Corporate Social Resposibility). BS896 obsahuje totiž 15% složku recyklovaného odpadu a to bez podílu dřevní složky a přítomnosti bisfenolu A (BPA)! Zároveň si zachovává svou bílou barvu a vysokou citlivost pro termální tisk zaručující skvělou čitelnost a rozlišení tisku.

termo1

Materiál má široký záběr použití; díky skvělé adhezi funguje kulatých, nepolárních i strukturovaných podkladech. Unikátní vlastnosti si zachovává i na chlazených a zmrazených potravinách a produktech (až do -40°C). Díky jeho šetrnosti a chemické čistotě je možný i přímý kontakt např. s ovocem a zeleninou (na váze v obchodech).

Samozřejmě na své si přijdou také uživatelé z e-commerce, logistiky, dopravy a všude tam, kde se používají také čárové kódy – čitelnost těchto údajů je na BS896 (v porovnání se standardním termocitlivým papírem).

termo1

A perlička na závěr – BS896 je FSC® certifikovaný produkt.

Díky spolupráci s českým zastoupením Avery Dennison Vám můžeme v Leonardo technology tento materiál již nabídnout. V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit.

Zdroj Avery Dennison: https://label.averydennison.com/eu/en/home/news-and-insights/direct-thermal-paper-labels.html

Máme řešení na míru pro každého!

Elektrotechnika, potravinářství, lahvárenství, automotive, chemie, kosmetika, mlékárenství, zdravotnictví.

Domluvte si schůzku