Již od roku 2002 řešíme Vaše projekty průmyslového značení.
  • +420 773 684 636
  • TTR@LT.cz

Leonardo technology v médiích

V Leonardu se intenzivně věnujeme publikační činnosti v odborných časopisech s internetových portálech. Aktuálně jsme pro Vás napsali následující.

Inteligentní etikety, díky kterým budete vidět a vědět více

Zvyšte viditelnost a efektivitu svých výrobků pomocí inteligentních etiket doplněných RFID technologií značky Avery Dennison!

Zároveň tak zvednete své marže a zákazníkům poskytnete větší pohodlí, spolehlivost a bezpečnost napříč celým dodavatelským řetězcem.

RFID technologie včetně řešení UHF, HF a NFC nevznikla se záměrem nahradit čárové kódy, ale rozšířit již zavedený systém o nové příležitosti a možnosti ve všech průmyslových odvětvích.
Tato technologie je integrována přímo do tenké etikety. Lze ji tak rychle a efektivně, bez vedlejších nákladů, zapojit do stávajících výrobních procesů.

inteligentni etikety 2018 1

Je čas začít s pokrokovou NFC komunikací se smartphony zákazníků

Jednou z nejzajímavějších možností, kterou inteligentní etikety nabízejí, je možnost komunikace se smartphony spotřebitelů díky technologii NFC. NFC je technologie radiové bezdrátové komunikace mezi etiketou a mobilním telefonem na velmi krátkou vzdálenost do 4 cm. NFC nepotřebuje ke svému fungování Wi-Fi, LTE, mobilní data, ani nic podobného. Použití této technologie je tedy pro spotřebitele naprosto zdarma.
Naše interaktivní řešení DirectLink™ Vám dá možnost, aby vaše potraviny vyprávěly svůj příběh, sdílely informace a nabízely další poutavý obsah, který se třeba nevešel na etikety a kterému budou spotřebitelé věnovat pozornost.
Řešení DirectLink™ se tak může stát účinným propagačním nástrojem, který můžete využít k nabídce bonusových programů, slev a dalších pobídek k vybudování vztahu se zákazníky.

inteligentni etikety 2018 2

Inteligence ve sledování času a teploty

V mnoha odvětvích je důležité sledovat čas a teplotu prostředí v dodavatelském řetězci potravin. To si vyžaduje drahých datových záznamníků, které se mohou navíc lehce ztratit. Díky naší platformě bezdrátového inteligentního štítku pro sledování času a teploty TT Sensor Plus™ je to však již minulostí.
Snímač TT Sensor Plus™ zaznamenává teploty, kterým je potravina vystavena po celou cestu v rámci dodavatelského řetězce, a na základě teploty může indikovat, zda byla potravina dobře skladována a zda nedošlo k jejímu znehodnocení. TT Sensor Plus™ ukládá data do čipu NFC. Tyto data mohou být kdykoli a kdekoli nahrána na smartphonu v rámci dodavatelského řetězce.
Snímač TT Sensor Plus™ obsahuje funkce snímače a záznam teploty dat v cenově efektivním řešení pro jedno použití. Při připevnění k potravině nebo kontejneru umožňuje tato tenká flexibilní etiketa zaznamenávat historii teploty zboží v určených intervalech během přepravy. Jakmile zásilka dosáhne svého cíle, teplotní data mohou být nahrána do smartphonu nebo tabletu a sdílena mezi uživateli pomocí mobilní aplikace TT Sensor Plus™.
TT Sensor Plus™ nabízí tříletou životnost a může zaznamenávat až 150 000 teplotních bodů.

inteligentni etikety 2018 3

Řiďte své kroky a vykročte do budoucnosti s TT Sensor Plus™

Díky inteligentním etiketám pro suché i mokré prostředí budete moci sledovat čas a teplotu prostředí při manipulaci potravin, komunikovat se smartphony zákazníků v obchodech pro zvýšení interakce, zlepšit efektivitu skladování a tím to zdaleka nekončí…

Nebojte se technologií a udělejte s námi krok do budoucnosti.

inteligentni etikety 2018 4

Benefity:

  • NFC komunikace mezi etiketou a mobilním telefonem je zdarma
  • Rozšíření informací o další části, které se nevyšly na etiketu
  • Účinný propagační nástroj
  • Možnost zaznamenávat až 150.000 teplotních hodnot v čase v době přepravy zásilek
  • Etikety vhodné i do vlhkého prostředí a mrazu
  • Životnost TT Sensoru Plus™ až 3 roky

Zaujalo Vás dané řešení? Kontaktujte nás, vytvoříme Vám řešení na míru.

Máme řešení na míru pro každého!

Elektrotechnika, potravinářství, lahvárenství, automotive, chemie, kosmetika, mlékárenství, zdravotnictví.

Domluvte si schůzku