Již od roku 2002 řešíme Vaše projekty průmyslového značení.
  • +420 773 684 636
  • TTR@LT.cz

Leonardo technology v médiích

V Leonardu se intenzivně věnujeme publikační činnosti v odborných časopisech a internetových portálech. Navíc máme svůj vlastní odborný časopis.

Máme řešení na míru pro každého!

Elektrotechnika, potravinářství, lahvárenství, automotive, chemie, kosmetika, mlékárenství, zdravotnictví.

Domluvte si schůzku

Ať už je to nový tablet, automobil nebo třeba chladnička - takřka všechny nové výrobky jsou ochráněny pomocí samolepící fólie. 3M má v portfoliu speciální krycí fólii, která splňuje náročné požadavky na ochranu citlivých ploch nových výrobků.

Nedostatek papírového lineru (podložky, nosiče) na světovém trhu donutil výrobce etiketových materiálů nabízet i jiné alternativy. Jednou z nich je materiál s rPET23 linerem. V čem vyniká a jak funguje v reálném životě?

Datumovací páska, datumovka nebo i karbonová páska. To vše jsou názvy pro specifické barvící pásky určené do baliček. Leonardo technology umí v tomto segmentu nabídnout barvící pásky v šířích 33 a 55 mm od několika výrobců a v libovolných rozměrech, které si každý zákazník může zvolit s ohledem na značku a typ tiskárny.

Informace o velikosti, způsobu praní nebo i piktogramy, to vše mají na sobě textilní etikety. Víte ale, jak se od sebe liší a co vše mohou nabízet?

Každá zebra potřebuje adekvátní péči, ať už se jedná o Vašeho mazlíčka nebo termotransferovou tiskárnu. V tom druhém případě umíme dodat vše, co Vaše Zebra potřebuje k provozu. A k tomu máme celou řadu věcí skladem.

Tisková hlava je jedna z nejdůležitějších částí celé termotransferové tiskárny. Bez správné funkce tiskové hlavy tiskárna nefunguje, a proto je potřebná i náležitá péče o ní. Shrnuli jsme pro vás celou péči do čtyřech důležitých bodů, které je dobré mít na paměti. Nejprve ale začněme tím, jak vypadají potíže s tiskovou hlavou.

Tisková hlava je jedna z nejdůležitějších částí celé termotransferové tiskárny. Bez správné funkce tiskové hlavy tiskárna nefunguje, a proto je potřebná i náležitá péče o ní. Shrnuli jsme pro vás celou péči do čtyřech důležitých bodů, které je dobré mít na paměti. Nejprve ale začněme tím, jak vypadají potíže s tiskovou hlavou.