Již od roku 2002 řešíme Vaše projekty průmyslového značení.
  • +420 773 684 636
  • TTR@LT.cz

O Leonardo technolgy

Již od roku 2002 nabízíme služby a zařízení v oblasti automatizace průmyslového značení na českém a slovenském trhu.

Máme řešení na míru pro každého!

Elektrotechnika, potravinářství, lahvárenství, automotive, chemie, kosmetika, mlékárenství, zdravotnictví.

Domluvte si schůzku

34 plus 6 pro Leonardo technology, to je třicetičtyřčlenný tým techniků, projektových manažerů, konstruktérů, programátorů a dalších odborníků, kteří zabezpečují veškeré požadavky průmyslového značení, identifikace, DataMatrix kódů, RFID s vlastní výrobou spotřebních materiálů pro termotransferové tiskárny a šesti lidí zabezpečující ekonomický a provozní chod firmy. To celé pro Vás již od roku 2002.

Jsme přátelská skupinka vysoce talentovaných profesionálů v oboru průmyslového značení, dostatečně silná, aby byla flexibilní a rychlá. Jsme velmi vynalézaví a kreativní pro zabezpečení i nejtěžších požadavků v automatizaci průmyslového značení, popisu a identifikace. Pracujeme tvrdě, nasloucháme bedlivě a dáváme důraz na špičkový non stop servis pro všechny naše klienty v klíčových fázích výroby v jejich byznysu. Klíčem k našemu úspěchu jsou lidé, jejich rozmanitost a nápady. Velké zkušenosti se zahraničními partnery a přímá vývojová pomoc při realizaci nových zařízení dávají velký potenciál k rozvoji společnosti. Pracujeme pro vás, zabezpečujeme vaše požadavky na značení, přizpůsobujeme se vašim úkolům a respektujeme vás.

Poprvé jste se s námi setkali již v roce 2002 a od té doby se každým rokem stále rozvíjíme a rosteme. Disponujeme vlastní špičkovou základnou s výrobními, skladovými, servisními a kancelářskými prostory o celkové výměře 2 350 m2 zastřešené plochy. Společně s naším novým školícím střediskem v Říčanech u Prahy a pobočkami je to celkem 3 700 m2 plochy pro vás. Odborné profesní zkušenosti podporované více jak osmi zahraničními školeními každý rok a dlouhodobé působení na trhu automatizace v průmyslovém značení jsou naší velkou předností. Disponujeme spoustou myšlenek, nevyčerpatelné energie, a hlavně kvalifikovaným týmem lidí, kteří toto vše zabezpečí. Pracujeme pro rozdílné odvětví průmyslu, na odlišných aplikacích a vždy řešíme konkrétní požadavky na automatizaci průmyslového značení na klíč konečnému zákazníkovi.

Profil firmy Leonardo technology s.r.o.

Již od roku 2002 nabízíme služby a zařízení v oblasti automatizace průmyslového značení na českém a slovenském trhu. Klikni pro více informací a prohlídku všech námi nabízených služeb a produktů

profil

Jsme schopni pojmout extrémně komplexní projekty od konzultace nad čistou stránkou až po dokončení finální vlastní aplikace automatizace značení do linky. Kombinací kreativity s odbornou profesní znalostí, podpořenou špičkovým technickým zázemím s nástrojárnou a značícími laboratořemi, a do sebe přesně zapadající schopnosti lidí, to společně dělá velmi silnou stránku možností Leonardo technology uspokojit veškeré potřeby v automatizaci průmyslového značení od jednoho dodavatele s krátkými dodacími termíny. Mravenčí píle nad projekty zahrnuje detailní technické a cenové nabídky pro všechny práce. Naše sliby jsou dodrženy a splněny vždy ve stanovený čas. Do naší práce vkládáme část ze sebe a staráme se o týmovou kulturu práce nad projekty, bez hvězdných manýrů a nějakých primadon. Často nabízíme jednoduchá řešení, s nápaditým a revolučním vyřešením, vždy zaměřené na ekonomiku provozu a dlouhodobou životnost bez údržby. Zaměřujeme se na nejnovější trendy v průmyslovém značení a často na veletrzích prezentujeme světové novinky nebo patentované konstrukce.

  • Instalovali jsme značící technologie již za více jak 872 000 000 Kč
  • Každý rok investujeme do vývoje a rozvoje firmy více jak 10 000 000 Kč
  • Máme 70 % lidí s vyšším nebo vysokoškolským vzděláním
  • Technologie z našeho vývoje jsou vyváženy do celého světa
  • Celkem zastupujeme 19 zahraničních firem
  • Každý rok přispíváme na charitativní akce

ČSN EN ISO 9001

Nezávislý certifikační orgán potvrdil, že splňujeme všechny požadavky kladené na systém řízení kvality podle normy ISO 9001.

Intenzivní růst společnosti, přesahující hranice v uvedeném oboru, vyžaduje vysokou kulturu v dodržení vysokých standardů. Z důvodu vlastního dohledu nad automatizací, konstrukcí a zkrácení časů dodávek, Leonardo technology investoval do vlastních dílenských prostorů a průmyslového inženýrství. V nové hale v Hlohovci o rozloze 350 m2 tak vznikl nový prostor pro nástrojárnu a kompletaci konstrukcí z hliníkových profilů pro výrobu jednoúčelových strojních zařízení a dopravníkových systémů. Zužitkují se tak vlastní rozsáhlé technické znalosti a dovednosti v mechanice, elektronice, programování a řízení výrobních strojů. To vede k navýšení výrobních možností o 60 % a k vytváření ucelených technologií na klíč konečnému zákazníku z jednoho místa od jednoho dodavatele s krátkými dodacími termíny.

Leonardo technology poskytuje špičkové zázemí pro rozvoj nejen na území České republiky, ale i při kompletaci mezinárodních projektů a posiluje tak naši pozici na trhu.
Úspěšný rozvoj servisního oddělení je následován rozvojem programovacího a implementačního týmu softwarových aplikací.
S rozvojem firmy se rozvinula i kultura prostorů pro školící a technické zázemí v Říčanech u Prahy, kde se vybudovalo nové reprezentativní školící středisko s prostory pro servisní oddělení a kanceláře. Moderní zázemí s účelovým designem a logickým uspořádáním poskytuje prostory pro školení zákazníků, servisních techniků a také vlastních zaměstnanců.