Již od roku 2002 řešíme Vaše projekty průmyslového značení.
  • +420 773 684 636
  • TTR@LT.cz

O Leonardo technolgy

Již od roku 2002 nabízíme služby a zařízení v oblasti automatizace průmyslového značení na českém a slovenském trhu.

Máme řešení na míru pro každého!

Elektrotechnika, potravinářství, lahvárenství, automotive, chemie, kosmetika, mlékárenství, zdravotnictví.

Domluvte si schůzku

34 plus 6 pro Leonardo technology, to je třicetičtyřčlenný tým techniků, projektových manažerů, konstruktérů, programátorů a dalších odborníků, kteří zabezpečují veškeré požadavky průmyslového značení, identifikace, DataMatrix kódů, RFID s vlastní výrobou spotřebních materiálů pro termotransferové tiskárny a šesti lidí zabezpečující ekonomický a provozní chod firmy. To celé pro Vás již od roku 2002.

Jsme přátelská skupinka vysoce talentovaných profesionálů v oboru průmyslového značení, dostatečně silná, aby byla flexibilní a rychlá. Jsme velmi vynalézaví a kreativní pro zabezpečení i nejtěžších požadavků v automatizaci průmyslového značení, popisu a identifikace. Pracujeme tvrdě, nasloucháme bedlivě a dáváme důraz na špičkový non stop servis pro všechny naše klienty v klíčových fázích výroby v jejich byznysu. Klíčem k našemu úspěchu jsou lidé, jejich rozmanitost a nápady. Velké zkušenosti se zahraničními partnery a přímá vývojová pomoc při realizaci nových zařízení dávají velký potenciál k rozvoji společnosti. Pracujeme pro vás, zabezpečujeme vaše požadavky na značení, přizpůsobujeme se vašim úkolům a respektujeme vás.

Poprvé jste se s námi setkali již v roce 2002 a od té doby se každým rokem stále rozvíjíme a rosteme. Disponujeme vlastní špičkovou základnou s výrobními, skladovými, servisními a kancelářskými prostory o celkové výměře 2 350 m2 zastřešené plochy. Společně s naším novým školícím střediskem v Říčanech u Prahy a pobočkami je to celkem 3 700 m2 plochy pro vás. Odborné profesní zkušenosti podporované více jak osmi zahraničními školeními každý rok a dlouhodobé působení na trhu automatizace v průmyslovém značení jsou naší velkou předností. Disponujeme spoustou myšlenek, nevyčerpatelné energie, a hlavně kvalifikovaným týmem lidí, kteří toto vše zabezpečí. Pracujeme pro rozdílné odvětví průmyslu, na odlišných aplikacích a vždy řešíme konkrétní požadavky na automatizaci průmyslového značení na klíč konečnému zákazníkovi.

Profil firmy Leonardo technology s.r.o.

Již od roku 2002 nabízíme služby a zařízení v oblasti automatizace průmyslového značení na českém a slovenském trhu. Klikni pro více informací a prohlídku všech 44 stránek představující Leonardo a naše technologie.

Jsme schopni pojmout extrémně komplexní projekty od konzultace nad čistou stránkou až po dokončení finální vlastní aplikace automatizace značení do linky. Kombinací kreativity s odbornou profesní znalostí, podpořenou špičkovým technickým zázemím s nástrojárnou a značícími laboratořemi, a do sebe přesně zapadající schopnosti lidí, to společně dělá velmi silnou stránku možností Leonardo technology uspokojit veškeré potřeby v automatizaci průmyslového značení od jednoho dodavatele s krátkými dodacími termíny. Mravenčí píle nad projekty zahrnuje detailní technické a cenové nabídky pro všechny práce. Naše sliby jsou dodrženy a splněny vždy ve stanovený čas. Do naší práce vkládáme část ze sebe a staráme se o týmovou kulturu práce nad projekty, bez hvězdných manýrů a nějakých primadon. Často nabízíme jednoduchá řešení, s nápaditým a revolučním vyřešením, vždy zaměřené na ekonomiku provozu a dlouhodobou životnost bez údržby. Zaměřujeme se na nejnovější trendy v průmyslovém značení a často na veletrzích prezentujeme světové novinky nebo patentované konstrukce.

  • Instalovali jsme značící technologie již za více jak 872 000 000 Kč
  • Každý rok investujeme do vývoje a rozvoje firmy více jak 10 000 000 Kč
  • Máme 70 % lidí s vyšším nebo vysokoškolským vzděláním
  • Technologie z našeho vývoje jsou vyváženy do celého světa
  • Celkem zastupujeme 19 zahraničních firem
  • Každý rok přispíváme na charitativní akce

Intenzivní růst společnosti, přesahující hranice v uvedeném oboru, vyžaduje vysokou kulturu v dodržení vysokých standardů. Z důvodu vlastního dohledu nad automatizací, konstrukcí a zkrácení časů dodávek, Leonardo technology investoval do vlastních dílenských prostorů a průmyslového inženýrství. V nové hale v Hlohovci o rozloze 350 m2 tak vznikl nový prostor pro nástrojárnu a kompletaci konstrukcí z hliníkových profilů pro výrobu jednoúčelových strojních zařízení a dopravníkových systémů. Zužitkují se tak vlastní rozsáhlé technické znalosti a dovednosti v mechanice, elektronice, programování a řízení výrobních strojů. To vede k navýšení výrobních možností o 60 % a k vytváření ucelených technologií na klíč konečnému zákazníku z jednoho místa od jednoho dodavatele s krátkými dodacími termíny.

Leonardo technology poskytuje špičkové zázemí pro rozvoj nejen na území České republiky, ale i při kompletaci mezinárodních projektů a posiluje tak naši pozici na trhu.
Úspěšný rozvoj servisního oddělení je následován rozvojem programovacího a implementačního týmu softwarových aplikací.
S rozvojem firmy se rozvinula i kultura prostorů pro školící a technické zázemí v Říčanech u Prahy, kde se vybudovalo nové reprezentativní školící středisko s prostory pro servisní oddělení a kanceláře. Moderní zázemí s účelovým designem a logickým uspořádáním poskytuje prostory pro školení zákazníků, servisních techniků a také vlastních zaměstnanců.