Již od roku 2002 řešíme Vaše projekty průmyslového značení.
 • +420 773 684 636
 • TTR@LT.cz

Etikety do tiskáren a aplikátorů

Samolepicí etikety všech rozměrů a druhů z vlastního výsekového stroje.

Máme řešení na míru pro každého!

Elektrotechnika, potravinářství, lahvárenství, automotive, chemie, kosmetika, mlékárenství, zdravotnictví.

Domluvte si schůzku

Samolepicí etikety mohou být různých tvarů, rozměrů, barev a materiálů do všech dostupných tiskáren na trhu. Zastupujeme společnosti Raflatak, 3M a Avery Dennison, kde úzce spolupracujeme s její divizí Fasson, které nám dodávají materiály pro výrobu etiket.

Vlastníme výsekový stroj na etikety, což je zárukou flexibility, kontroly nad výrobou etiket, možnost individuálního potisku etiket dle přání zákazníka, a hlavně i rychlost dodávky, která je u běžných rozměrů držena trvale skladem. Etikety nepřeprodáváme, ale vyrábíme. Velké jumbo role samolepícího materiálu proženeme výsekovým strojem a dle požadavků a nastavení provedeme výsek na malé kotouče etiket vhodné do aplikátorů etiket nebo do termotransferových tiskáren.

Pro specifikaci se uvádí prvně šířka a pak výška etikety. Velikost šířky je od 5 mm do 210 mm a délky od 5 mm po 600 mm nebo lze zvolit kontinuální návin. Etikety se vyrábí za sebou a navíjí se na dutinky 1", 1,5" nebo 3". Dále lze specifikovat rádiusy rohů etiket (standardní je R2), perforace etiket/lineru v návinu a křížení etiket v návinu.

 • Snímatelné etikety - etikety můžou být sejmuty v požadovaném čase bez zničení substrátu nebo etikety bez zanechání lepidla, standardně používají lepidla s lepící silou do limitu 3 N/25 mm (odpovídá 1,2 N/10 mm).
 • Permanentní etikety - etiketa nemůže být sundána bez zničení substrátu nebo samotné etikety, síla lepidla se pohybuje kolem 9 N/25 mm (odpovídá 3,6 N/10 mm).

etiketa

 • Papírové etikety (matné, hlazené, lesklé)
 • Termo etikety
 • Etikety s potiskem a grafikou
 • Fóliové/plastové etikety (PE, PET, PP, PVC)
 • Bezpečnostní etikety
 • Textilní etikety našívací nebo samolepící
 • Kartovoné visačky a štítky a kartonové pásy
 • Signální etikety RADIANT
 • Stromkové visačky
 • RFID etikety (včetně řešení UHF, HF a NFC)
 • Jedlé etikety
 • Kaučuky (Rubber)
 • Akryláty
  - Emulzní - úprava viskozity rozpuštěním ve vodě
  - Solventní - úprava viskozity rozpuštěním v rozpouštědle
  - Hotmelty - úprava viskozity zvýšením teploty, většinou obsahují oleje a různá aditiva pro lepší výkon
 • UV Hybridní - hybridní lepidla kombinující vlastnosti několika skupin lepidel dohromady

Díky divizi průmyslového značení jsme schopni etikety i potisknout. Velmi vyhledávaný je oboustranný potisk čísly pro Pharma/Medical produkci, kdy se číslo na etiketě musí shodovat s číslem na silikonovém nosném papíře. Jsme schopni dodat etikety s indikačními značkami například pro sterilizaci jak párou, tak i Ethylenoxide (EO). Naše termotransferové tiskárny potisknou etikety dle vašich požadavků, a to i dvojbarevně dle legislativy GHS/CLP.

Vlastní výroba spotřebních materiálů je zárukou snížení ceny etiket. Našimi zákazníky jsou jak výrobci potravin, tak i produkce v automotive, ale i velmi sledovaný zdravotní průmysl.

Dokážeme vyrobit inteligentní etikety doplněné RFID technologií značky Avery Dennison! Díky inteligentním etiketám můžete zvednout své marže a poskytnout zákazníkům větší pohodlí, spolehlivost a bezpečnost napříč celým dodavatelským řetězcem. RFID technologie včetně řešení UHF, HF a NFC nevznikla se záměrem nahradit čárové kódy, ale rozšířit již zavedený systém o nové příležitosti a možnosti ve všech průmyslových odvětvích.
Díky inteligentním etiketám pro suché i mokré prostředí budete moc sledovat čas a teplotu prostředí při manipulaci produktů, komunikovat se smartphony zákazníků v obchodech pro zvýšení interakce, zlepšit efektivitu skladování a tím to zdaleka nekončí.

Dokážeme číslovat etikety i na nosné části silikonového papíru pro speciální požadavky a zdravotnictví. Potiskneme etikety neviditelným UV inkoustem. Zabezpečíme dodávku bezpečnostních etiket nebo etiket pro malosériové provozy například vinařů.

 • Jsme výrobce termotransferových etiket s vlastní vysekávačkou
 • Vysekáváme s nejběžnějších materiálů Avery Dennison, Fasson, Raflatak, 3M, Herma,
 • Nabízíme speciální materiály na výsek
 • Dokážeme potisknout etikety a číslovat etikety vlastními tiskárnami
 • Potisk i silikonové části papíru například pro Pharma / Medical produkci

Novexx, Zebra, Datamax, Sato, TEC, Avery Dennison, Fargo, AISCI, Allen Codding, Alpha Data, Anzac, Apog, Argox, ASI, Astromed, Analog Tech, ATC, RJS, Atech, Sobar, Monarch, Paxar, Intacs, Accumark, CNT Print, DPM ALX, TTX, Novexx, Bell- Mark, Easy Print, Bayersdorf, Berkel, Best Label, Birch, Bizerba, Blaster, Bluhm Systems, Weber, Boca, Brady, Burford, CAB, ICROCOM, Card Tech, Cas Eng'ing, Checkpoint Meto, Esselte Meto, Eltron, Clever Code, Codeway, Codewriter, Cognitive Solution, DH Technology, Columbia Label, Dynell, Comp. Identics, Compular, Jaguar, ITW Betaprint, Computype, Comstar, Comtec, Control Print, Datacap, Data Mate, Datasouth, Dta PLY, DCP, Dennison, D.H. Print, DH Tech, Diagraph, Domino, DPC, Duraprinter, Bearedge, Eltex, RJS, Eltron, Emfix, EPC, Ident, Etimark, Extech, Facit, Femox, Fargo, Allegro, Fasco, Fasson, FernQvist, Formula, Fox, Matthews, Freedom, Fuji, Galaxias, Gazelle, Genesis, Genicom, Datacap, Eltron, Genio, Geo Pack Sys, Gerber, Global, Glenroy. G.P., Graphic Tech., GTI Nitto, Gulett, Hellermann Tyton, IBM, Printronix, ID Images, ID Technology, Imtec, Inducomp, Intacs, Intellitech intl., Intermec, Cardridge, JarlTech, Kimball, Kimprint, Kowa Comp, Krouy, KS Systems, Kubota, Label-Aire, Labeling Sys, Label Jet, Legitronic, Linx, Lord Label, Lowry, LSI, Markem, CimJet, Smart Date, Zodiac, Mars, Mathews, Meto, Metro, Mettler, Microcom, Microplex, Miltope, Monarch, Paxarand, Moore, Nec, Newcard, Nisshinbo, Nitto Denko, Norprint, Norwood, Novexx, Open Date, Orchid Duprint, Ovation, Panda Fox, Panduit, Paxar, Peak Tech, Pinacle, Pitney Bowes, Postek, Prestek, Pressiza, Printronix, QLC, Quadrel Label, Quick Label, Astromed, Reynolds, Rice Lakes, Ricoh, Ring Corp., RSI, Sampo, Seiko Instruments, Soabar, Source technologies, Stadia, Standard Regis., Star, Codewriter, Superior Mach., Survior, Swedot, Tally Spectra, Tec, Telson, Tharo, Thermo Slidemate, Toledo, Travelor, TSC, Duralabel, UBI (Intermec), Unicoder, Unimark, United Barcode, Universal, Uticoder, Validated Technologies, Videojet, Wallace, Wasp, Webb, Weber, Legitronic, Willett, Yankee, Zodiac....

...ale i do jiných tiskáren. Poptejte si u nás cenovou nabídku.

 

Novinky:

Vstupenka nebo štítek do zelinářské bedýnky? 1 etiketa na 2 způsoby

Vinné etikety z vína

TEST: Existuje chemicky super-odolná etiketa s TTR potiskem?

TEST: Co zvládne nylonová etiketa s potiskem páskou AXR® TX?

Textilní etikety

Vinařský speciál: Spotřební TTR materiály

Vše pro Vaši Zebru

Odolnější potisk papírové etikety? To je řada BASIC!

Logistické etikety pro zboží na paletách? Máme skladové řešení pro každého!

Z 99 % recyklované? To jsou nové PP etikety!

Nový termocitlivý papír pro udržitelné etikety

Etikety bez paměťového efektu pro identifikaci kabelů a kabelových svazků

Etikety na transparentní materiály hluboce zmrazených potravin