Již od roku 2002 řešíme Vaše projekty průmyslového značení.
  • +420 773 684 636
  • TTR@LT.cz

Termotransferové barvící pásky

Široký výběr všech velikostí, návinů a barev z vlastní výroby pro všechny typy tiskových hlav.

Máme řešení na míru pro každého!

Elektrotechnika, potravinářství, lahvárenství, automotive, chemie, kosmetika, mlékárenství, zdravotnictví.

Domluvte si schůzku

Termotransferová fólie, neboli páska, je PET fólie, která má z jedné strany termo-citlivou aktivní vrstvu (inkoust) a z druhé strany ochrannou a nosnou silikonovou vrstvu zvanou Backcoating. Pokud jde o kvalitu tisku, tak je nejdůležitější aktivní vrstva. Tato vrstva inkoustu se přenese na potiskovaný materiál, kde velice rychle ztuhne po svém nahřátí tiskovou hlavou a vytváří obraz (potisk). Zastupujeme společnosti KURZ Typofol, ITW Thermal Films, ARMOR, Dynic a Ricoh.

Disponujeme vlastní výrobou spotřebních materiálů, jako jsou etikety, tak i termotransferové pásky, máte tak vše z jednoho místa. Provádíme zakázkový potisk etiket, například pro vinaře, ale taky potisk malých i velkých sérií etiket pro vaše projekty.

Vlastní výroba spotřebních materiálů je zárukou snížení ceny etiket a termotransferových pásek. Dodáváme speciální etikety, které reagují na teplo, termo etikety, etikety se značkou pro průběh sterilizace nebo etikety vhodné pro značení laserem. Našimi zákazníky jsou jak výrobci potravin, tak i produkce v automotive, ale i velmi sledovaný zdravotní průmysl.

Nyní akce: DOPRODEJ úzkých TTR barvících pásek

Čím více pryskyřice, tím vyšší kvalita a odolnost tisku, ale i vyšší cena pásky.

Návin definuje, na jaké straně je inkoust:

Vnitřní návin - IN
Barva je směrem k vnitřní straně role.

Vnitřní návin

Vnější návin - OUT
Barva je směrem k vnější straně role.

Vnější návin

TTR pásky se vyrábějí v návinu v šíři od 33 mm až po 220 mm (pro 5“, 6“ a 8“ tiskárny) a délky v praxi od 300 m až klidně po 1100 m, dle dispozice tiskárny.

Průměr dutinky je 1" (25,4 mm) nebo 0,5" (12,7 mm). Průměr dutinek ve většině tiskáren je sjednocen na 25,4 mm. Některé tiskárny vyžadují mít zářezy (notches) na dutince, a to na jedné nebo na obou stranách dutinky.

Je možné mít celou řadu barev od černé, bílé, červené, zelené, atd., navíc i speciální metalické barvy, jako jsou zlatá, stříbrná, apod.

Dokážeme číslovat etikety i na nosné části silikonového papíru pro speciální požadavky a zdravotnictví. Potiskneme etikety neviditelným UV inkoustem. Zabezpečíme dodávku bezpečnostních etiket nebo etiket pro malosériové provozy například vinařů.

  • Termotransferové barvící pásky vyrobené z různých typů materiálů od certifikovaných výrobců
  • Vhodné pro Near edge termotransferové hlavy
  • Vhodné pro Flat / ploché termotransferové tiskové hlavy
  • Vhodné pro True edge termotransferové tiskové hlavy
  • Veškeré šíře termotransferových pásek
  • Základní rozměry stále skladem
  • Různé typy dutinek a průměrů dutinek
  • Různé velikosti návinu délky barvící pásky

Dodávka termotransferových tiskáren NOVEXX, společně s vlastní produkcí termotransferových pásek a etiket zabezpečí nejlepší symbiózu od dodavatele, přes záruky, servis až po spokojeného zákazníka. Řeší se tak veškeré požadavky s kvalitou tisku na jednom místě, od jednoho dodavatele s velmi rychlou odezvou. Spolupráce s Leonardo technology hlídá vaše náklady a omezuje rizika ve výrobě. Je tak možné mít optimální přehled nad spotřebním materiálem ve firmě. Poptejte si u nás cenovou nabídku.